Pazar19.05.2024
HABERLER - ÇEVRE - TÜRKİYE - BURSA
29 Temmuz 2015 - 07:09:31

Uludağ Ketenli yaylası manzaraları

Uludağ'ın gizli kalan güzellikleri, fotoğraflara yansıdı.
Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ'ın gizli kalan güzellikleri, fotoğraflara yansıdı.
Ödüllü fotoğraf sanatçısı Orhan Turhan, Uludağ'daki gizli güzellikleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Turhan, hafta sonu Soğukpınar'a bağlı Ketenli yaylasında kamp kurdu.
Objektifinden gördüğü güzellikleri fotoğraflayan Turhan, bu anları kareleriyle ölümsüzleştiriyor. Ressamları bile kıskandıracak görüntüler elde eden Turhan, rengarenk kanatlarıyla uçuşan kelebeklerden bal yapmak için çiçeğe konmak isteyen arıya kadar bir çok şeyi çekmekten geri kalmıyor.
Hem şehrin kargaşasından kaçarak Uludağ'ın sessiz ve serin yaylalarında kamp kuran Turhan, çektiği fotoğraf kareleriyle daha nice eşsiz güzellikten oluşan koca bir manzarayı objektifine sığdırıyor.
(İHA)

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları Uludağ Ketenli yaylası manzaraları

Yorum Yaz: