Cumartesi22.06.2024
HABERLER - ASAYİŞ - TÜRKİYE - İSTANBUL
11 Aralık 2015 - 11:20:40

Sefaköy'de motosiklet deposundan benzin çalan hırsız kameralara yakalandı

İstanbul Sefaköy'de bir motosikletin benzin deposundan defalarca benzin çalan hırsız, güvenlik kameralarına yansıdı.
Sefaköy'de motosiklet deposundan benzin çalan hırsız kameralara yakalandı İstanbul Sefaköy'de bir motosikletin benzin deposundan defalarca benzin çalan hırsız, güvenlik kameralarına yansıdı.
Motosikletinin benzin deposundan benzin çalındığını fark eden şahıs çareyi evinin önüne güvenlik kamerası takmakta buldu. Güvenlik kameralarına inceleyen ismini vermek istemeyen motosiklet sürücüsü , aynı kişinin defalarca motosikletine yaklaşıp , pet şişeyle benzin deposundan benzin çaldığını fark etti. Hırsızın güvenlik kamerasına rağmen , benzin çalmaya devam etmesi üzerine, motosikletin sahibi hırsızı evinin penceresinde beklemeye başladı. Hırsız , pet şişeyle motosiklete yaklaştığında ,saklandığı yerden çıkan motosikletin sahibi, önce benzin hırsızına bağırdı. Ardından da şahsa pet şişe fırlattı. Motosiklet sahibinin bu hareketiyle kısa bir şok yaşayan hırsız ise hızla koşarak uzaklaştı.

HIRSIZA PET ŞİŞELİ ÖNLEM KAMERADA
Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İlk görüntüde benzin hırsızı gece motosiklete yaklaşıyor. Ardından etrafını kontrol ettikten sonra, pet şişeyle motosikletin deposundan benzin çalıp uzaklaşıyor. Ertesi gün gelen hırsız yine benzini pet şişeye doldurup kaçıyor. Üçüncü hırsızlık anında etrafına bakan hırsız ,tam benzin çalacakken, motosiklet sahibinin bağırmasıyla yukarı bakıyor.Ardından şahıs kaçmaya hazırlandığı sırada motosiklet sahibi şahsa pet şişe fırlatıyor. Hırsız ise bu hareket karşısında hızla koşarak uzaklaşıyor.
(İHA)

Yorum Yaz: