Salı09.08.2022
HABERLER - MAGAZİN - TÜRKİYE - İSTANBUL
25 Kasım 2015 - 13:30:37

Ceyhun Yılmaz’a 3 kuruşluk hakaret davası

Ünlü oyuncu Müjde Uzman, kendisine hakaret eden Ceyhun Yılmaz'a 3 kuruşluk hakaret davası açtı.
Ceyhun Yılmaz’a 3 kuruşluk hakaret davası Ünlü oyuncu Müjde Uzman, kendisine hakaret eden Ceyhun Yılmaz'a 3 kuruşluk hakaret davası açtı.
Geçtiğimiz hafta Mesut Yar'ın programına katılan Müjde Uzman, Mesut Yar'ın 'Kendini en çok hangi mesleğe ait hissediyorsun' sorusunu sorduğu sırada programın diğer bir konuğu Ceyhun Yılmaz'da 'O…luk ifadesini kullanmıştı. Kameraların o anı çekmesi ve günlerce haber olmasının ardından sosyal medyada Ceyhun Yılmaz'a büyük bir tepki gelmişti. Tepkiler üzerine açıklama yapan Ceyhun Yılmaz 'Müjde benim kardeşim' dese de bu açıklama Müjde Uzman'ın dava açmasının önünü kesemedi!

3 KURUŞLUK DAVA AÇTI!
Avukatı aracılığıyla Ceyhun Yılmaz'a 3 kuruşluk dava açtığını açıklayan Müjde Uzman'ın avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama şu şekilde:
"Burada Laf Çok isimli programda kendisine yöneltilen "Kendini en çok hangi mesleğe ait hissediyorsun?" sorusu sırasında, programın diğer konuğu Ceyhun Yılmaz tarafından çirkin bir şekilde hakarete uğramıştır.Bu durum, müvekkilemin hem insanlık hem kadınlık hem de meslek onurunu kırmıştır. Kendisi kadar ailesi ve yakin çevresi de rencide olmuştur.
Suç teşkil eden eylem ile ilgili olarak savcılığa başvurulduğunu ve müvekkilemin yaşadığı ağır travma ve üzüntünün herhangi bir miktar ile telafisi mümkün olmadığından Ceyhun Yılmaz hakkında 3 kuruşluk manevi tazminat davası açıldığını, bundan sonra muvekkilemin konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağını ve yargı sürecinin sonucunu bekleyeceğini kamuoyuna vekaleten duyururum."
(İHA)

Yorum Yaz:


FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

Nusaybin'de TEOG Sınavı, telafi eğitimi uygulandıktan sonra yapılacak

EĞİTİM

2432 Gün 22 Saat 11 dk. önce yayınlandı

Binali Yıldırım, ilk yerli uydu için tarih verdi

BİLİM VE TEKNOLOJİ

2432 Gün 22 Saat 30 dk. önce yayınlandı

İstanbul Sancaktepe'de sahte içki satan şüpheliler yakalandı

ASAYİŞ

2432 Gün 22 Saat 32 dk. önce yayınlandı

Alman Dil Kurumu, 'mülteci'yi yılın kelimesi seçti

DÜNYA

2433 Gün 5 Saat 54 dk. önce yayınlandı