Salı09.08.2022
HABERLER - MAGAZİN - TÜRKİYE - İSTANBUL
26 Kasım 2015 - 11:13:00

Cem Yılmaz'ın yeni filminden 'Neyleyek'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısını filmin oyuncuları ile birlikte periscope canlı yayınında söyledi. Yılmaz aynı oyuncularla film yaptığı eleştirilerine de atıfta bulunarak, "Yine aynı adamlar" esprisi yaptı.
Cem Yılmaz'ın yeni filminden 'Neyleyek' Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısını filmin oyuncuları ile birlikte periscope canlı yayınında söyledi. Yılmaz aynı oyuncularla film yaptığı eleştirilerine de atıfta bulunarak, "Yine aynı adamlar" esprisi yaptı.
Cem Yılmaz ve Zafer Algöz'ün başrollerini paylaştığı Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısı "Neyleyek" filmi izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Cem Yılmaz, bugün filmde oynayan oyuncu arkadaşlar Zafer Algöz, Can Yılmaz, şarkıyı seslendiren İrade İbrahimova, oyuncu arkadaşları Ozan Güven ve Özkan Uğurla birlikte şarkıyı seslendirdi. Kendi ofisinde bir toplantı masasının başında şarkı söyleyen Yılmaz, o anları periscope yayınıyla paylaştı. Yılmaz, "Bugün ofisimizde irade İbrahimova ile birlikte şarkımızı söyleyeceğiz" dedi. Ünlü komedyen, her filminde aynı oyuncuları oynattığı yönündeki eleştirilere de atıfta bulunmayı ihmal etmedi.
(İHA)

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

Cem Yılmaz'ın yeni filminden 'Neyleyek' Cem Yılmaz'ın yeni filminden 'Neyleyek'

Yorum Yaz:


FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

Nusaybin'de TEOG Sınavı, telafi eğitimi uygulandıktan sonra yapılacak

EĞİTİM

2432 Gün 23 Saat 39 dk. önce yayınlandı

Binali Yıldırım, ilk yerli uydu için tarih verdi

BİLİM VE TEKNOLOJİ

2432 Gün 23 Saat 58 dk. önce yayınlandı

İstanbul Sancaktepe'de sahte içki satan şüpheliler yakalandı

ASAYİŞ

2433 Gün 0 Saat 0 dk. önce yayınlandı

Alman Dil Kurumu, 'mülteci'yi yılın kelimesi seçti

DÜNYA

2433 Gün 7 Saat 22 dk. önce yayınlandı