Cumartesi04.07.2020
HABERLER - ASAYİŞ - TÜRKİYE - SAKARYA
07 Ocak 2016 - 01:58:51

Sakarya Akyazı'da cinayet davası sonrası kavga

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde meydana gelen cinayet sonrasında iki tarafın yakınları Akyazı Adliyesi önünde birbirine girdi. Kavgada 4 kişi yaralandı.


Sakarya Akyazı'da cinayet davası sonrası kavga Sakarya'nın Akyazı ilçesinde meydana gelen cinayet sonrasında iki tarafın yakınları Akyazı Adliyesi önünde birbirine girdi. Kavgada 4 kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre, Akyazı İlçesi Dokurcun'da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ahmet Pelen'in cinayet zanlısı F.Y Jandarmadaki ifadesinin ardından Akyazı Adliyesi'ne çıkartıldı. Nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanan F.Y. Ferizli cezaevine gönderilmek üzere adliyeden çıkartılmak üzereyken Adliye önünde toplanan her iki tarafın yakınları birbirine girdi. Jandarma ve polisin müdahalesiyle birlikte ayılmaya çalışılan iki grup güçlükle dağıtılırken, kavgada Ş.D isimli jandarma er, S.P, S.P ve M.G. olmak üzere ikisi bıçak darbesiyle toplam 4 kişi yaralandı.
Yaralılar, bir kısmı 112 acil ekiplerince diğerleri ise kendi imkanlarıyla Akyazı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Her iki tarafın yakınları da Akyazı Devlet Hastanesine gidince hastanede de gerginlik sürdü. Olay yerine sevk edilen çok sayıda jandarma ve polis geniş güvenlik önlemleri arasında kalabalığı dağıttı. Cinayet zanlısı F.Y. ise Akyazı Adliyesinde çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli Cezaevine gönderildi. Kavgaya çok sayıda kişi ifadeleri alınmak üzere Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
(İHA)

Yorum Yaz:
FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

EĞİTİM

1666 Gün 11 Saat 24 dk. önce yayınlandı

BİLİM VE TEKNOLOJİ

1666 Gün 11 Saat 43 dk. önce yayınlandı

ASAYİŞ

1666 Gün 11 Saat 45 dk. önce yayınlandı

DÜNYA

1666 Gün 19 Saat 7 dk. önce yayınlandı

Sakarya Akyazı'da cinayet davası sonrası kavga