Pazartesi15.07.2019
HABERLER - ÇEVRE - TÜRKİYE - İSTANBUL
11 Aralık 2015 - 13:37:59

İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı

İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağı seyrine doyum olmayan bir manzara oluşturdu. Vatandaşlar ise selfie yaparak manzaranın tadını çıkardı.


İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağı seyrine doyum olmayan bir manzara oluşturdu. Vatandaşlar ise selfie yaparak manzaranın tadını çıkardı.
İstanbul'da sabah saatlerinde kısa süre etkisini gösteren yağışın ardından güneşin açmasıyla gökkuşağı oluştu. İşe giderken gökkuşağını gören vatandaşlar bu anı cep telefonlarıyla görüntüledi. Bazı vatandaşlar cep telefonları ile gökkuşağının fotoğrafını çekerken, bazıları ise selfie yaptı.
(İHA)

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı

Yorum Yaz:
FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

EĞİTİM

1311 Gün 20 Saat 56 dk. önce yayınlandı

BİLİM VE TEKNOLOJİ

1311 Gün 21 Saat 15 dk. önce yayınlandı

ASAYİŞ

1311 Gün 21 Saat 17 dk. önce yayınlandı

DÜNYA

1312 Gün 4 Saat 39 dk. önce yayınlandı

İstanbul'da sabah saatlerinde oluşan gökkuşağını gören vatandaşlar selfie yaptı