Çarşamba21.03.2018
HABERLER - SPOR - HONDURAS - HONDURAS
11 Aralık 2015 - 23:32:02

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, başından vurularak öldürüldü

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, bir alışveriş merkezinin otoparkında başından vurularak öldürüldü.


Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, başından vurularak öldürüldü Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, bir alışveriş merkezinin otoparkında başından vurularak öldürüldü.
Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, Karayip kıyısındaki La Ceiba kasabasında bir alışveriş merkezi otoparkında silahla vurularak öldürüldü. 26 yaşındaki orta saha oyuncusu doğup büyüdüğü Le Ceiba kentinde bir alışveriş merkezinin otoparkında sebebi bilinmeyen bir şekilde başından vuruldu. Olay yerinde hayatını kaybeden futbolcunun tatil için ailesinin yanına geldiği belirtildi.
Polis olay yerinde incelemelere başlarken, şu anda herhangi bir şüpheli bulamadıklarını ancak olası bir hırsızlık vakasından şüphelendiklerini söyledi.
Honduras A Milli Takımı'nın formasını da giyen Peralta kariyerinde Vida, İskoç ekiplerinden Rangers formaları giymiş ve bu yıl Olimpia takımına transfer olmuştu. Olimpia takımı da Twitter hesabından Arnold Peralta fotoğrafını paylaşarak başsağlığı mesajı iletti.
(İHA)

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, başından vurularak öldürüldü Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, başından vurularak öldürüldü

Yorum Yaz:
FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

EĞİTİM

830 Gün 18 Saat 35 dk. önce yayınlandı

BİLİM VE TEKNOLOJİ

830 Gün 18 Saat 54 dk. önce yayınlandı

ASAYİŞ

830 Gün 18 Saat 56 dk. önce yayınlandı

DÜNYA

831 Gün 2 Saat 18 dk. önce yayınlandı

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, başından vurularak öldürüldü