Çarşamba26.06.2019
HABERLER - SAĞLIK - TÜRKİYE - BURSA
03 Aralık 2015 - 01:27:44

Bursaspor'da istifa eden yöneticiler Başkan Bölükbaşı'nı eleştirdi

Bursaspor'da 4 yönetici, görevinden ayrıldığını açıkladı.


Bursaspor'da istifa eden yöneticiler Başkan Bölükbaşı'nı eleştirdi Bursaspor'da 4 yönetici, görevinden ayrıldığını açıkladı.
Bursaspor Kulübü Başkan Vekili Mustafa Oran, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkanı Mustafa Vardar, İdari Asbaşkanı Hüseyin Akdemir ve Federasyon Temsilcisi Osman Malakçı, ortak basın açıklaması yaparak istifa ettiklerini ifade ettiler. 4 yönetici ortak basın açıklamasında şu açıklamayı yaptılar:
"Bursa'da yaşayan ve Bursaspor'u destekleyen herkesin olduğu gibi bizim de yeşil-beyaz hayallerimiz vardı. Değerli genel kurul üyelerimiz bize bu görevi lütfettiklerinde yaşadığımız heyecan kelimelerle anlatılmazdı. Ancak genel kurul sonrası bir tek kişi her şeye karar verdi. O da Sayın Başkan Recep Bölükbaşı idi. O tek başına bir yönetimdi. Keyfi davrandı. Seçilen yöneticileriyle değil, yetkisiz etkisiz isimlerle Bursaspor'u yöneteceğini sandı. Bu da yetmezmiş gibi kendi kafalarınca bir transfer komitesi kurdular ve bu 3 kişi haricinde diğer yönetim kurulu üyelerini dışarıda bırakacak şekilde kapıları kapattılar. İçerisinde bulunduğumuz yönetim kurulunca alınan kararlar bize SMS ile tebliğ edilmeye başlandı."

"KAPALI KAPILAR ARKASINDA TRANSFERLER YAPILDI"
Kapalı kapılar arkasında yapılan transferlerden 3-5 kişi haricinde kimsenin haberinin olmadığı iddia edilen açıklamada, şunlar belirtildi:
"Elimizden gelen her türlü mücadeleyi göstermemize rağmen yönetici olarak irademizin hiçe sayıldığı bu yapıda daha fazla kalmayı doğru bulmuyoruz. Gördüğümüz lüzum üzerine değil, bu tutarsızlıklar ve prensipsizlikler üzerine istifa ediyoruz. İstifa dilekçelerimizi bugün kulübe ayrı ayrı sunduk. Bize devrim, değişim umuduyla oy veren ancak zaman içinde tek kişilik bir yönetimin meydana getirdiği tüm olumsuzluklardan dolayı çok değerli Bursaspor taraftarından ve delegelerinden özür diliyoruz."
(İHA)

Yorum Yaz:
FOTO GALERİLER

Güncel Haberler:

EĞİTİM

1292 Gün 7 Saat 5 dk. önce yayınlandı

BİLİM VE TEKNOLOJİ

1292 Gün 7 Saat 24 dk. önce yayınlandı

ASAYİŞ

1292 Gün 7 Saat 26 dk. önce yayınlandı

DÜNYA

1292 Gün 14 Saat 48 dk. önce yayınlandı

Bursaspor'da istifa eden yöneticiler Başkan Bölükbaşı'nı eleştirdi